Sledujte nás během tábora

8. 7. 2022
220708_Co_muzete_sledovat_01
220708_Co_muzete_sledovat_02
220708_Co_muzete_sledovat_03
220708_Co_muzete_sledovat_04
220708_Co_muzete_sledovat_05

Naše táborové dobrodružství JUMANJI 2022 můžete od neděle 10. 07. 2022 do soboty 23. 07. 2022 sledovat téměř on-line na webu www.rudolfaci.cz a také budeme některé příspěvky dávat na náš FaceBook. Abyste se lépe orientovali, kde co je, tak tady je malé shrnutí:

Na úvodní stránce webu můžete najít vždy aktuální článek, fotografii. Níže na té samé stránce potom poslední 4 články. Celý průběh tábora můžete sledovat v kronice – nyní pro rok 2022 – JUMANJI! Kompletní fotoalbum vytváříme až po ukončení tábora, kdy je více času si s fotkami pohrát a vybrat ty nejlepší.

A teď něco zajímavostí:

„Můj Leopold už má třetí den stejné tričko!“ – věřte, že to bude asi to táborové, děti ho mají na soutěže, kdy potřebujeme odlišit týmy! Pokud je to jeho vlastní, tak je asi oblíbené, a nejspíš v něm i spí. Nebojte i vedoucí si toho všimne a dokážeme si s tím poradit!

„Vidím, že naše Leontýnka má modré koleno, proč jste mi to nenapsali?“ – na táboře se děti pohybují celý den v přírodě, sportují a může docházet k drobným odřeninám, případně je píchne komár, vosa. Na táboře máme zdravotnici a ta dokáže každé drobné zranění důkladně ošetřit. Odřené koleno je potřeba důkladně vyčistit a poté zavázat. Ten obvaz většinou do druhého dne zmizí. Kdybychom Vám psali o každém píchnutí komára, odřeném koleni, tak neděláme nic jiného. O vážných úrazech budete vědět jako první!

„Už jsem druhý den neviděla našeho Petra na fotkách? Není nemocný?“ – na táboře máme téměř 100 dětí. Snažíme se denně psát 3-6 článků o tom, co děláme, vyfotit skupiny dětí i celý tábor dohromady. Počkejte si, on se určitě objeví. I pro nás to bude detektivní práce najít toho Vašeho mezi dalšími 5 (Petry). O nemoci dítěte informujeme rodiče, jakmile je to vážné!

Těšíme se na Vás v neděli na Kořeni

Více na www.rudolfaci.cz

(Autor: Vokoun)