Podporují nás 2021


Město Planá – 5.000 Kč

Chtěl bych tímto moc poděkovat městu Planá za účelovou dotaci 5.000 Kč na nákup cvičebních podložek a gymnastických míčů pro využití na letním sportovním dětském táboře  Rudolfáci (Kořen – Olbramov) v roce 2021.

Letní sportovní tábor Rudolfáci je zaměřen převážně na aktivní pohyb a fixaci pravidelných pohybových návyků dětí. Tento cíl je realizován nejen denní sportovní činností v klasických sportech, ale i pravidelným, minimálně 30 minutovým kondičním cvičením pod vedením fyzioterapeuta nebo rehabilitačního pracovníka.

Cvičební podložka je ideální pro aerobic, jógu, pilates, kondiční cvičení a jiné sportovní účely. Podložka zajišťuje pohodlí při cvičení a dobrou izolaci od země. Poskytuje maximální ochranu kloubů při cvicích dětí na kolenou, zádech a bocích.Go2optic! s.r.o. – 2.000 Kč

Chtěl bych tímto velmi poděkovat Go2optic! s.r.o. za dar 2.000 Kč na nákup cvičebních podložek a gymnastických míčů pro využití na letním sportovním dětském táboře  Rudolfáci (Kořen – Olbramov) v roce 2021.

Velký gymnastický míč, který má široké pole využití od rehabilitace a fyzioterapie až po nácvik stability. Výborná pomůcka na rehabilitaci i posilování.Haranti 2021 – 10.000 Kč

Chtěl bych tímto moc poděkovat grantovému programu Mikroregionu Konstantinolázeňsko „HARANTI“ za účelovou dotaci 10.000 Kč na náš projekt „Zakořenění na Kořenu“, který chceme v létě 2021 realizovat na letním sportovním dětském táboře  Rudolfáci (Kořen – Olbramov).

V rámci programu 14 denního Letního sportovního tábora – Rudolfáci vyrážíme pravidelně poznávat okolí táborové základny, krásnou přírodu, okolní vesnice a jejich obyvatele. Zaměřujeme se na historii a současnost místa, které nám umožňuje realizovat letní tábor pro 90 dětí a více jak 20 dospělých pracovníků. Mnoho dětí s námi jezdí opakovaně a k okolí táborové základny mají již osobní vztah.

Skoro půl století na základně Rudolfova Pila (Český les) nás naučilo se k přírodě chovat uctivě a vážit si každého metru v okolí. V roce 2021 se přesouváme na novou táborovou základnu Kořen (Olbramov). Zde bychom chtěli „zakořenit“ opět na velmi dlouho. Od této myšlenky je odvozen i název projektu: „Zakořenění na Kořenu“. Toto zakořenění proběhne doslova formou výsadby stromů, které chceme v dalších letech sledovat a pečovat o ně. A to nejen během krátkých 14 dnů v létě, ale i během našich společných výletů do okolí.Kajaky 2021

Chtěli bychom tímto moc poděkovat Mgr. Radku Zemanovi a Karlu Janečkovi za perfektní organizaci odpoledne na kajacích. Bez nároku na odměnu připravili pro náš letní tábor dobrodružství na kajacích na rybníku v obci Olbramov. Přivezli si se sebou kompletní vybavení pro 4 kajaky a osádku tak, aby celá akce byla 100% bezpečná i pro nejmenší děti. Kdo chtěl, užil si jak start ze břehu, tak i plavbu. Ti odvážnější si zkusili „eskymáka“, kterého Radek předvedl hned na začátku během instruktáže. Odměnu pro Radka a Kendyho byly zejména spokojené a usměvavé tváře všech dětí!