JUMANJI už zítra

9. 7. 2022
220709_Priprava_Koren_1
220709_Priprava_Koren_2
220709_Priprava_Koren_3
220709_Priprava_Koren_4
220709_Priprava_Koren_5

JUMANJI už zítra!

Už jsme na táborové základně Kořen. Aby Vaše děti mohly zítra přijet do připraveného tábora, je potřeba již den předem začít s přípravou přímo na táborové základně. Letos více jak 30 vedoucích, našich příznivců a našich dětí začalo dnes po 16:00 odpoledne připravovat základnu na JUMANJI 2022.

Začínáme převzetím táborové základny. Každé takové táborové ubytování musí splňovat základní předpisy a požadavky. Než se zde začnou smát Vaše děti, je třeba vše zkontrolovat. Případně upravit dle našich potřeb. Naší snahou je nebezpečím a rizikům předcházet. Projdeme celou základnu, zda někde nezbyla nějaká plechovka či střep, bazén ještě nad rámec oplocení opatříme výstražnými cedulemi, hledáme vosí hnízda a odstraňujeme nebezpečné suché větve či ostré předměty.

Teprve nyní může začít příprava na sportovní turnaje. Síť na volejbal a lajny jsou už maličkostí, napnout síťky na stolní tenis – ping-pong, postavit hřiště na badminton, zajistit branky na fotbálek proti převržení. Velmi nám pomáhají už některé naše starší děti, které už od zítřka budou také v oddílech s ostatními.

Pokračujeme „výzdobou“ pro celotáborovou hru JUMANJI, pověsit mapu, plánovací banner na denní program, vyzdobit naší jídelnu v džungli a další malá překvapení pro rok 2022. Na závěr nás čeká ještě povinné školení bezpečnosti a první pomoci. Věříme, že nic z něj nebudeme potřebovat, ale štěstí přeje připraveným!

Těšíme se na Vás v neděli na Kořeni

Rudolfáci