POHÁDKOVÉ LÉTO 2023


Bylo, nebylo, za devatero řekami, devatero horami, devatero lesy, devatero rybníky, žil byl kdysi dávno tříhlavý drak. Jednu hlavou měl veselou, ta druhá byla vynalézavá a ta třetí, poslední, tak trochu poťouchlá! Bydlel daleko od lidí v hluboké jeskyni u velkého Kořene. Byl to býložravec a měl rád samotu a klid. V okolí jeskyně byly samé louky plné šťavnaté trávy a lučního kvítí. Nedaleko v údolí tekl zurčivý potok, kde se drak rád koupe!

Hned na druhé straně velkého Kořene měl každé léto za sousedy děti a mládež z širokého a dalekého okolí. Draka to vždy vyvedlo z míry, když přijelo tolik dětí! Ale na druhé straně je měl rád, protože si s ním hrály a dováděly na loukách v okolí. Už teď se těší až opět přijedou a budou s ním vymýšlet rošťárny.

Takto může začínat i Vaše pohádka v roce 2023! Děti, pojeďte s námi a zažijte neuvěřitelné „Pohádkové léto 2023“ s Rudolfáky.

VÍTEJTE V POHÁDCE
Zažijte pohádkové letní dobrodružství s celotáborovou hrou „POHÁDKOVÉ LÉTO„! 13 dnů si Vaše děti užijí pohádkové prázdniny na táborové základně Kořen. Přeneseme se hned na začátku do království, kde mají hodného draka, čarodejnice, oslíka a samozřejmě hlavními postavami jsou princezny a princové. Celým dobrodružstvím vás bude provázet známá dvojice šikulů v červeném a žlutém svetru!


POHÁDKOVÉ NÁSTRAHY
Po celou dobu tábora budou na děti čekat různé pohádkové nástrahy. Jednou se třeba objěví čarodejnice s úkoly pro bystré hlavičky. Podruhé třeba hladový drak, kdy bude potřeba ho porazit, aby děti našly další část pokladu a zachránily princeznu před sežráním!

8 KRÁLOVSTVÍ
Děti kromě svých základních oddílů, kde jsou rozděleny podle věku a pohlaví, budou rozlosovány do smíšených „království„. Celé pohádkové léto budou spolu soutěžit v různých pohádkových disciplímách a královských turnajích. Aby se nakonec všichni sešli na hradě vítězného království na společném závěrečném plese!


SOUTĚŽE SMÍŠENÝCH TÝMŮ
Každý den připravíme pro smíšené týmy (království) napínavou herní soutěž, která bude předehrou pro další společné dobrodružství. Rytířské turnaje, hádanky i příprava čarodějných lektvarů. Všechny děti si procvičí nejen své „svaly„, ale i mozkové závity!

Týmy jsou vytvořeny tak, aby byly vyrovnané pro akční/běhací hry, ale i pro přemýšlivé nebo záludné hádankové aktivity. 10-12 členný tým, vytvořený napříč věkovými skupinami, tak vytvoří království, které v průběhu celotáborových her táhne za jeden provaz. To i doslova při královských turnajích!

PRO KAŽDÉHO ODMĚNA
Kromě nezapomenutelných zážitků čeká na každé dítko na našem táboře spousta odměn. Pro vítěze a pro další dvě umístění ve sportovních soutěžích připravujeme originální diplomy. Pouťový obchod nabízí spoustu zajímavých odměn.

Každý si z tábora odveze své tričko, vlastnoručně vyzdobené. Připravujeme zajímavé výtvarné tvoření. V roce 2023 s překvapením pro všechny i po zakončení tábora!


CHYTROST A MAZANOST
V pohádkách vždy vítězí dobro nad zlem. Během pohádkového léta to bude zejména chytrost a mazanost. Děti vyřeší všechny záhady a nástrahy, které pohádky mohou přinést!


SPOLEČNĚ VYŘEŠÍME
Jednotlivá království budou mezi sebou každý den soutěžit v různých turnajových disciplínách. Postupně a pomalu se posouvat pomocí vyřešení záhadných pohádkových hlavolamů a šifer. Někdy i za pomocí nápovědy či výhod, které jim pomůže získat čarovný lektvar.

Až do poslední chvíli udržujeme napětí, které motivuje děti dále soutěžit a užít si hru až do posledního dne tábora. Pokud se některému týmu nevede, tak jim dokážeme nezaujatě pomoci a tak udržet morálku celého jednoho království na vysoké úrovni. Vrcholem bude vyhlášení vítězného království a závěrečný královský ples.

TERMÍN TÁBORA POHÁDKOVÉ LÉTO

09.07.2023 – 22.07.2023


CENA

7.900 Kč