Letní dětský tábor Rudolfáci

22. 2. 2023
Small_carodejky_web06

Letní dětský tábor Rudolfáci v termínu 09.07.2023 – 22.07.2023 nabízí unikátní program kondičního cvičení!

Děti, pojeďte s námi a zažijte neuvěřitelné „Pohádkové léto 2023“ s Rudolfáky.

Rezervaci a přihlášku můžete vyřídit on-line a vše elektronicky! Pobytový tábor nabízí ještě volná místa!

Bylo, nebylo, za devatero řekami, devatero horami, devatero lesy, devatero rybníky, žil byl kdysi dávno tříhlavý drak. Jednu hlavou měl veselou, ta druhá byla vynalézavá a ta třetí, poslední, tak trochu poťouchlá! Bydlel daleko od lidí v hluboké jeskyni u velkého Kořene. Byl to býložravec a měl rád samotu a klid. V okolí jeskyně byly samé louky plné šťavnaté trávy a lučního kvítí. Nedaleko v údolí tekl zurčivý potok, kde se drak rád koupe!


Hned na druhé straně velkého Kořene měl každé léto za sousedy děti a mládež z širokého a dalekého okolí. Draka to vždy vyvedlo z míry, když přijelo tolik dětí! Ale na druhé straně je měl rád, protože si s ním hrály a dováděly na loukách v okolí. Už teď se těší až opět přijedou a budou s ním vymýšlet rošťárny.


Zažijte pohádkové letní dobrodružství s celotáborovou hrou „POHÁDKOVÉ LÉTO„! 13 dnů si Vaše děti užijí pohádkové prázdniny na táborové základně Kořen. Přeneseme se hned na začátku do království, kde mají hodného draka, čarodejnice, oslíka a samozřejmě hlavními postavami jsou princezny a princové. Celým dobrodružstvím vás bude provázet známá dvojice šikulů v červeném a žlutém svetru! Každý den připravíme pro smíšené týmy (království) napínavou herní soutěž, která bude předehrou pro další společné dobrodružství. Rytířské turnaje, hádanky i příprava čarodějných lektvarů. Všechny děti si procvičí nejen své „svaly„, ale i mozkové závity! romě nezapomenutelných zážitků čeká na každé dítko na našem táboře spousta odměn. Pro vítěze a pro další dvě umístění ve sportovních soutěžích připravujeme originální diplomy. Pouťový obchod nabízí spoustu zajímavých odměn.


Takto může začínat i Vaše pohádka, letní dětský tábor Rudolfáci v termínu 09.07.2023 – 22.07.2023! Děti, pojeďte s námi a zažijte neuvěřitelné „Pohádkové léto 2023“ s Rudolfáky.