Stará dobrá pošta

3. 7. 2023
220719_Posta_01
220719_Posta_02

Pohádková pošta! Dopisy, pohlednice a malé balíčky, ty děti na táboře milují. Lámete si hlavu, jak vylepšit dopisy a pohledy, které se chystáte poslat dětem na tábor? Nechte se inspirovat jedním z vyzkoušených nápadů, nebo zkuste rovnou všechny! Moderní elektronické podání Vám ušetří čas a můžete podat i z mobilu!

Aby pohledy dorazily do Pohádky, první pohled často posílám ještě před tím, než děti odjedou. Díky tomu jim stihnou dojít všechna psaní včas. Je tedy nejvyšší čas napsat ten první! První Pohádková pošta přijíždí již v pondělí před obědem! Nejlépe tak napsat první pohled už zítra a nebo v pátek 7.7.2023 a poslat!

Máte alespoň trochu básnickou duši? Jestli vám nestačí jen strohé vzkazy na pohledy, pište příběhy v krátkých básničkách

Vymyslete si vlastní tajnou znakovou řeč. Necítíte-li se na vlastní znaky nebo máte na psaní méně času, použijte třeba morseovku nebo dejte místo písmen číslice.

Řetězové dopisy. Tohle je vůbec nejoblíbenější způsob psaní dopisů. Nejen, že děti řeší rébusy a namáhají hlavičky, ale navíc ví, na jakou odměnu se mohou v příštím psaní těšit, a tak je nadšení hned o kousek větší.

Po dobu trvání tábora bude toto váš jediný komunikační kanál. Je žádoucí, abyste svému dítěti posílali dopisy, pohledy, koresponďáky či velmi malé balíčky. Když vaše dítě dostane dopis, uděláte mu tím velkou radost. My na druhé straně dbáme na to, aby minimálně jednou odešel dopis z tábora i k vám domů. Táborové dění budete každý den moci sledovat na našem WEBu a Facebooku. Jen, prosím, neposílejte plné balíky sladkostí, nabité telefony a podobně. Hezký pohled potěší zkrátka nejvíce. Také prosíme, abyste v korespondenci byli pozitivní a děti podporovali a motivovali. Nemilé zprávy neposílejte na tábor, ale počkejte s nimi až na doma.

ADRESA na tábor:

jméno a příjmení dítěte

Tábor RUDOLFÁCI
Kořen 64
Olbramov
349 53

———————————————–

Těšíme se na Vás v neděli na Kořeni

Více na www.rudolfaci.cz

(Autor: Vokoun)