Pohádkové léto …

26. 1. 20230
Small_karkulka_web_0103

Idea celotáborové hry „Pohádkové léto“ pro malé i velké táborníky v termínu 09.07.2023 – 22.07.2023 na Kořeni vznikla už v létě, na táboře v roce 2022.

Každý rok připravujeme celotáborovou etapovou hru jiného zaměření. Někdy dobrodružné, jindy historické. Vaše děti mohou být sedlákem, Egyptskou královnou, filmovým režisérem, případně námořníkem. Můžete se těšit na různorodé sportovní zážitky od srandovních soutěží, až po reálné závody ve štafetovém běhu, orientačním závodě, střelbě z luku, hodu koulí a mnoha dalších. Soutěžíme společně ve družstvech, ale dostanou příležitost i šikovní jednotlivci. Spousta dětí s Rudolfáky jezdí opakovaně, proto každý rok jiná hra.

Zažijte pohádkové letní dobrodružství s celotáborovou hrou „POHÁDKOVÉ LÉTO„! 13 dnů si Vaše děti užijí pohádkové prázdniny na táborové základně Kořen. Přeneseme se hned na začátku do království, kde mají hodného draka, čarodejnice, oslíka a samozřejmě hlavními postavami jsou princezny a princové. Celým dobrodružstvím vás bude provázet známá dvojice šikulů v červeném a žlutém svetru!

On-line rezervaci a následně přihlášku lze vyřešit jednoduše na internetu zde: „Pohádkové léto 2023“


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *