Oddíly a vedoucí v roce 2023

27. 4. 2023
220721_Foceni_tymy_JUMANJI_37

Chceme Vás informovat, jakým způsobem budou vypadat oddíly a vedoucí v roce 2023. Letní dětský sportovní tábor Rudolfáci pro malé i velké táborníky letos v termínu 09.07.2023 – 22.07.2023 – na základně Kořen (Olbramov).


Na každý letní tábor se připravujeme s velkým předstihem. Příprava vedoucích na letní dětský tábor může být velmi rozmanitá a závisí na konkrétním táboře! Není tajemstvím, že nejlepší vedoucí je ten, který s táborem vyroste. Účastní se táborů jako dítě, pokračuje ve věku teenagera jako praktikant/ka a ve chvíli plnoletosti pokračuje jako vedoucí. Benefitem určitě je i odborné vzdělání, kdy s námi na tábor jezdí několik pedagogů. Ti mají výhodu i odborného vzdělání v práci s dětmi.

Vedoucí a praktikanti společně s vedením tábora připravují plán programu a aktivit pro děti, které na tábor přijedou. Plánování zahrnuje například sportovní aktivity, hry, celotáborovou hru, oddílový program, umělecké a řemeslné aktivity, přípravu na karneval. Takto společně vytvoříme rámcový program, který lze následně přizpůsobit zejména povětrnostním podmínkám. Na několika „Teams“ schůzkách tak postupně vznikají oddíly a vedoucí v roce 2023. Kdo jaký oddíl bude mít, kdo s kým bude spolupracovat – dvojice vedoucí a praktikant. Ti následně spolu domlouvají podrobnosti. Dolaďujeme nákup pomůcek a nářadí.

Tyto aktivity začínají už vlastně při posledních dnech tábora předchozího! I letos, v roce 2023, nám přálo štěstí! Máme skoro stejný počet dívek a chlapců. Tedy 8 oddílů bude rozděleno rovnoměrně tak, že budeme mít 4 oddíly chlapců a 4 oddíly dívek. Naši vedoucí jsou uvedeny na samostatné stránce webu.

 


Letní dětský sportovní tábor Rudolfáci pro malé i velké táborníky letos v termínu 09.07.2023 – 22.07.2023 – na Kořeni. Tak neváhejte a přidejte se k nám! Poslední volná místa čekají i na vaše děti“

On-line rezervaci a následně přihlášku lze vyřešit jednoduše na internetu zde:„Pohádkové léto 2023“.