Táborová příprava finišuje…

6. 7. 2022

Přestože do neděle pro někoho může být času dost a dost, většina táborové přípravy vedoucích, praktikantů, hlavňáka, zdravotnice, herních a výtvarných „mágů“ v těchto volných dnech finišuje. Chceme pro Vaše děti připravit opravdu neuvěřitelné zážitky, o kterých si budete vyprávět po návratu z tábora ještě hodně dlouho. To vše vyžaduje pečlivou přípravu do posledního papírku, nápadu na novou hru, či zkoušku výtvarné techniky.

Nikdo si nedovede představit organizaci tábora úplně bez papírů. Přestože většinu přihlášek a potvrzení máme v digitální podobě, tak musíme mít i papírový výtisk pro případnou kontrolu, nebo kdybychom museli jet do nemocnice. Těchto „papírů“ máme celé dvě banánové bedny. Dalších skoro 20kg tvoří odměny a diplomy pro děti. Letos o něco více, neboť nedostatek papíru nás přinutil tisk na A4/300g oproti A4/200g v roce 2021!

A nakonec musíme zabalit i své věci. Používáme stejný seznam, jako doporučujeme Vašim dětem. Jen k těm našim 3 zavazadlům, velký kufr, batůžek a spacák, zabalíme ještě více jak 50ks banánových beden, pytlů, rour a dalších tvarů. I letos nám pomohou někteří rodiče přivézt vše na táborovou základnu a vybalit. Za to jim moc děkuji.

Těšíme se na Vás v neděli na Kořeni

Více na www.rudolfaci.cz

(Autor: Vokoun)