CESTA KOLEM SVĚTA 2024


Cesta kolem světa –  Dobrodružství za každým rohem!

Léto 2024 se blíží a s ním přichází neuvěřitelná příležitost pro vaše děti! Chcete, aby prožily prázdniny nejen zábavně, ale i aktivně, plné nových dovedností, kondičního cvičení a vzrušující celotáborové hry!? Pak máme pro vás skvělou nabídku – Letní dětský tábor Rudolfáci.

Na Letním dětském táboře Rudolfáci na Kořeni se chystáme na úžasnou dobrodružnou výpravu – Cestu kolem světa! Během 13 dnů se Vaše děti vydají na neuvěřitelnou cestu plnou zábavy, soutěží a objevování různých kultur a zemí.

Jak to funguje? Každý den představuje novou zastávku na naší imaginární mapě světa. Děti se v týmech vydají na začarovanou pouť plnou her, hádanek, tajemství a soutěží inspirovaných různými zeměmi. Od Afriky po Asii, Evropu, Ameriku a další exotické destinace – každá zastávka přinese nové výzvy a příležitosti.

VÍTEJTE NA VÝPRAVĚ
Cesta kolem světa není jen hra. Je to vzdělávací dobrodružství, které rozvíjí dětskou představivost, týmovou práci a zvídavost. Každý krok směrem ke splnění cesty kolem světa přináší nové dobrodružství a vzrušení, které si děti odnesou jako nezapomenutelnou součást letního tábora. Těšíme se, až se naše děti vydají na tuto úžasnou cestu plnou zábavy, přátelství a poznání světa kolem sebe!


AFRIKA
Na africké zastávce se děti ponoří do bohaté kultury a přírodního bohatství tohoto kontinentu. Budou zkoumat tajemství dávných hieroglyfů, vyzkouší si tradiční tance a připraví se na dobrodružství v safari.
ASIE
V Asii se děti budou učit o rozmanitosti asijských kultur. Budou zkoumat umění origami, naučí se základy bojových umění a ochutnají tradiční asijská jídla. Možná dokonce odhalí tajemství ztraceného pokladu.

8 SMÍŠENÝCH VÝPRAV
Děti kromě svých základních oddílů, kde jsou rozděleny podle věku a pohlaví, budou rozlosovány do smíšených výprav. Celou cestu kolem světa budou spolu soutěžit v různých dobrodružných disciplínách a řešit zajímavé světové záhady, aby se nakonec všichni sešli na konci celé cesty a společně návrat oslavili.


SOUTĚŽE SMÍŠENÝCH TÝMŮ
Každý den připravíme pro smíšené týmy (výpravy) napínavou herní soutěž, která bude předehrou pro další společné dobrodružství. Turnaje, hádanky i příprava další etapy cesty. Všechny děti si procvičí nejen své svaly, ale i mozkové závity!

Týmy jsou vytvořeny tak, aby byly vyrovnané pro akční/běhací hry, ale i pro přemýšlivé nebo záludné hádankové aktivity. 10-12 členný tým, vytvořený napříč věkovými skupinami, tak vytvoří výpravu- tým, který v průběhu celotáborových her táhne za jeden provaz. To i doslova při plnění úkolů dlouhé cesty.

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE
Austrálie a okolní ostrovy přinesou dětem poznání o exotické fauně a flóře. Děti se seznámí s tradičními aboriginskými uměleckými technikami, budou zkoumat tajemství podmořského světa a zahrnou se do her inspirovaných australským venkovním životem.


CO ČEKÁ DĚTI NA KAŽDÉ ZASTÁVCE?
Každá destinace představuje unikátní soutěž nebo hru spojenou s danou zemí či kulturou.
Tance, písně, umělecké dílny, vaření tradičních jídel – vše, co patří k danému regionu, děti objevují na vlastní kůži.
Seznámení se s geografií, kulturou a tradicemi různých zemí prostřednictvím her a aktivit.


EVROPA
Evropa zavede děti do srdce historie a krásné architektury. Zkusí si základy kreslení evropských památek, ochutnají oblíbené pochoutky z různých evropských zemí a budou se účastnit tradičních evropských poutí.
AMERIKA
Na americké zastávce děti prozkoumají pestrou kulturu a tradice tohoto kontinentu. Budou tvořit tradiční hudební nástroje, ochutnávat typická jídla a zapojí se do objevování těch nejkrásnějších přírodních parků planety Země. S indiány vytvoří typické výrobky.

TERMÍN TÁBORA – CESTA KOLEM SVĚTA

07.07.2024 – 20.07.2024


CENA

8.300 Kč