TAJEMSTVÍ A KOUZLA

8. 3. 20230
carodej_web

Letní dětský sportovní tábor pro malé i velké táborníky v termínu 09.07.2023 – 22.07.2023 – Rudolfáci na Kořeni budou provázet tajemství a kouzla tak, jako v každé správné pohádce. Hry a turnaje celotáborové provází záhadné písmo a jím napsané zprávy. Kouzelný nápoj bude důležitý pro postup do dalších úrovní soutěže! Pojeďte s námi tyto tajemství a kouzla prožít na Kořeni letos v létě!


Děti kromě svých základních oddílů, kde jsou rozděleny podle věku a pohlaví, budou rozlosovány do smíšených „království„. Celé pohádkové léto děti soutěží v různých pohádkových disciplínách a královských turnajích. Aby se nakonec všichni sešli na hradě vítězného království na společném závěrečném plese! Zadání soutěží obohatíme o záhadné texty, děti pravidelně luští zajímavé šifry. Pro opravdové znalce a milovníky záhadných textů připravujeme celou sérii, která bude vždy dostupná hned po budíčku.


Každý den připravujeme pro smíšené týmy (království) napínavou herní soutěž, která bude předehrou pro další společné dobrodružství. Rytířské turnaje, hádanky i příprava čarodějných lektvarů. Všechny děti si procvičí nejen své „svaly„, ale i mozkové závity! Týmy tvoříme tak, aby byly vyrovnané pro akční/běhací hry, ale i pro přemýšlivé nebo záludné hádankové aktivity. 10-12 členný tým, vytvořený napříč věkovými skupinami, tak vytvoří království, které v průběhu celotáborových her táhne za jeden provaz. To i doslova při královských turnajích!

On-line rezervaci a následně přihlášku lze vyřešit jednoduše na internetu!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *