




🌲 Výprava nejstarších kluků k Úterskému potoku
Dnes se nejstarší kluci vydali na menší výpravu k Úterskému potoku, který teče hluboko v údolí pod Vidžínem. Cesta tam vedla příjemně z kopce — přes louky, lesní cestou a krajinou, která k táborovým výletům prostě patří.
Jenže každý zkušený detektiv ví, že co vede dolů, musí se cestou zpátky zase vyšlapat nahoru. A tak návrat do tábora prověřil nejen nohy, ale i morálku celé výpravy.
Kluci si ale cestu krátili hrami, vtipkováním a společnou pohodou. Z obyčejné procházky se tak stala další malá táborová výprava, při které se nejen poznává okolí Vidžína, ale hlavně vznikají zážitky, na které se bude vzpomínat.
Sherlock by možná hledal stopy v blátě u potoka. Naši kluci si ale přinesli hlavně dobrou náladu a pár kilometrů v nohách. 🔎
Rudolfáci 2026 – Sherlock Holmes

