Balíme na tábor …

29. 5. 2022
20220529_150116

Je nejvyšší čas začít balit táborové věci! U nás to nejsou jen tepláky, gumovky a trička. Postupně se musí projít asi 60 banánových beden, kde ukládáme táborové sportovní, výtvarné věci a pomůcky na celotáborovou hru.

Je potřeba nejdříve vše vyndat, nejlépe do zastřešené garáže. Takový májový déšť nás nesmí překvapit. Potom musíme každou bednu otevřít, zjistit obsah a následně probrat a zabalit obsah tak, aby odpovídal tématu celotáborové hry a výtvarné činnosti právě následujícího tábora. Máme zvlášť bedny pro kondiční cvičení, které jsou plné podložek na cvičení, velkých i malých míčů, tyček a třeba i švihadel. Další velkou částí jsou bedny sportovní, kde vezeme slack-line, míče na volejbal, bezpečné fotbalové branky i další míče. Třetí velkou várkou jsou různé barvičky, fixy, pastelky, lepidla, papíry na tvořivou činnost. Část tohoto materiálu je už nyní na táboře na Kořeni. Najednou bychom to vše neodvezli. Ještě zbývá dobalit táborová trička a bude to vše na jedné hromadě čekat na odvoz. Za ten měsíc, co do tábora zbývá, ještě přibudou pohlednice, diplomy, odměny pro děti, pastelky. Dále třeba i pomůcky na výrobu papíru a i nové lanko na volejbalovou síť!

Myslíte si, že toho je moc. Celý seznam věcí má více jak 300 položek. Zbytek si přivezou sami oddíláci v den příjezdu na tábor.

Držte nám palce, čeká nás finální měsíc přípravy!