Táborová základna v roce 2021 - Dětský letní tábor - RUDOLFÁCI

17. 3. 2021
taborova_zakladna_01
taborova_zakladna_02
taborova_zakladna_03
taborova_zakladna_04
taborova_zakladna_05
taborova_zakladna_06
taborova_zakladna_07
taborova_zakladna_08
taborova_zakladna_09
taborova_zakladna_10
taborova_zakladna_11
taborova_zakladna_12
taborova_zakladna_13
taborova_zakladna_14
taborova_zakladna_15
taborova_zakladna_16
taborova_zakladna_17
taborova_zakladna_18
taborova_zakladna_19
taborova_zakladna_20

Pro všechny, kteří s námi jezdili posledních 20 let, bude určitě překvapení, že v roce 2021 se letní tábor koná na základně Kořen! Ale je to tady. Pro všechny srdeční záležitost na Rudolfově Pile může zůstat jen v těch dobrých vzpomínkách.

Hledali jsme skoro celé léto.

Nejdříve na internetu a následně i osobními návštěvami. Základními požadavky byly: dostatečná kapacita, „suché“ ubytování v chatkách pro maximálně 8 dětí s dostatkem místa pro každého z nich a jejich vedoucí. Dále zajištění stravy a úklidu v ceně za pronájem základny. To vše s luxusním sociálním zázemím. Potom už je zázemí pro sporty a dešťový program. Důležité byly i podmínky pronajímatele a spolupráce s ním. Sbírali jsme také reference z již zavedených táborů na této základně.

Tábor Kořen

Letní dětský tábor Kořen se nachází v hezkém prostředí přírodního parku Kosí potok. Na okraji osady Kořen, která leží 3 km od silnice spojující Planou u Mariánských Lázní a Konstantinovy Lázně. Ze známých míst, ležících v blízkosti tábora, jsou to zejména Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně, Bečov nad Teplou (se známým klášterem) nebo Planá u Mariánských Lázní.

Tábor má kapacitu 112 lůžek ve čtrnácti osmilůžkových chatách, z nichž 4 chaty mají 3 pokoje a zbylých 10 má 8 lůžek rozděleno do pokojů dvou. Dalších 24 lůžek je ještě možno využít na pokojích v přilehlé hlavní budově.

Na táboře jsou nově vybudované umývárny pro chlapce a dívky zvlášť s možností teplé vody každý den. Rovněž tak toalety splňují vysoké nároky pro tento typ zařízení.

Ke sportovní činnosti na táboře slouží volejbalové hřiště, další hřiště asi o velikosti házenkářského s možností hrát košíkovou a třetí travnaté pro další sportovní aktivity. V táboře je dále možnost hrát stolní tenis, stolní fotbal, kulečník nebo ruské kuželky.

Přímo v táboře je nově vybudovaný bazén s filtračním zařízením a dávkováním chemických prostředků, které splňuje veškeré hygienické podmínky a představy příjemné zábavy a odpočinku.

Už se těšíme léto až vše budeme moc vyzkoušet s dětmi!
(více na www.rudolfaci.cz)