Táborová pošta - Dětský letní tábor - RUDOLFÁCI - Pište a pište ...

30. 3. 2021
posta_05
posta_04
posta_03
posta_02
posta_01

Osobně si pamatuji tu nedočkavost při rozdávání táborové pošty oddílovým vedoucím… zda mi něco přišlo, a případné zklamání, když mezi pohledy nebylo nic pro mě. Bylo to jediné spojení s domovem v hlubokém lese. I proto jsem se vždy na dopisy tak hodně těšil. Rodiče, babičky, dědečkové se vždy domluvili a snažili se, abych každý den něco dostal. Dnes se situace ve světě mobilů možná trochu změnila, ale i tak jako rodiče můžete vytvořit dětem poštu, na kterou budou stejně nedočkavě čekat jako kdysi já!

Určitě dětem na tábor pište, pište a pište! Je nejlepší, když hned druhý nebo třetí den přijde dítě pohled, pozdrav případně nějaký obrázek z domova. Co pro to udělat? Musíte napsat dopis, pohled ještě před odjezdem na tábor – třeba ve čtvrtek nebo pátek. Potom dojde pondělí či úterý a vaše dítě bude nadšené.

Máte alespoň trochu básnickou duši? Jestli vám nestačí jen strohé vzkazy na pohledy, pište příběhy v krátkých básničkách. Co takhle vložit nějaké rébusy? Děti je budou řešit i se svými kamarády!

Pojeďte s námi v létě 2021. Více na www.rudolfaci.cz

(autor: Vokoun)

Pojeďte s námi na www.rudolfaci.cz.