Nové sportovní pomůcky

30. 6. 2021
Sportovni_pomucky

Pro sportovní tábor jsme nakoupili nové sportovní pomůcky. Ty budou bavit spoustu dětí během letošních letních prázdnin na základně Kořen. Sportovní dětský tábor musí mít dostatek pomůcek a potřeb pro různorodé sportovní činnosti. I malé drobnosti jsou pro dobrý pocit ze hry důležité. Tak třeba lajny na hřišti. Pro volejbal či přehazovanou naprosto zásadní. Často milimetry rozhodují o výsledku zápasu, zda je míč v autu nebo ještě stále uvnitř hřiště.

Dostatek volných travnatých ploch na táborové základně nám umožňuje začít i nové sporty. Letos si děti určitě vyzkouší badminton. Hru se dvěma pálkami, lehkým opeřeným míčkem a sítí mezi hráči. Budeme mít i dostatek pomůcek pro čtyřhru.

Určitě v létě za vyšších teplot využije táborový bazén. I proto mezi novými pomůckami jsou například plavecké destičky, míče na vodní polo nebo i „nudle“ pro různé zábavné soutěže ve vodě i pro neplavce.

Nově si děti kromě střelby ze vzduchovky vyzkouší i lukostřelbu. Pro začátek jsme zakoupili bezpečné dětské luky „bez špiček“, ale s gumovou přísavkou, kdy šíp zůstává po výstřelu přisátý k terči.

Více na www.rudolfaci.cz. Už se na Vás těšíme!

(Autor: Vokoun)