Než přijedou děti ...

29. 4. 2021
Nez_prijedou_deti_01
Nez_prijedou_deti_02
Nez_prijedou_deti_03
Nez_prijedou_deti_04
Nez_prijedou_deti_05
Nez_prijedou_deti_06
Nez_prijedou_deti_07
Nez_prijedou_deti_08
Nez_prijedou_deti_09
Nez_prijedou_deti_10
Nez_prijedou_deti_11
Nez_prijedou_deti_12
Nez_prijedou_deti_13
Nez_prijedou_deti_14
Nez_prijedou_deti_15
Nez_prijedou_deti_16
Nez_prijedou_deti_17
Nez_prijedou_deti_18
Nez_prijedou_deti_19
Nez_prijedou_deti_20

Každý letní dětský tábor – základnu – je potřeba připravit než přijedou děti. Co se děje před jejich příjezdem je většinou skryté a není na první pohled vidět. Na základně Rudolfova Pila do roku 2019 příprava probíhala i za přispění mých kolegů z práce. Tedy expertů T-Mobile, kteří se za normálního všedního dne starají o fungování mobilního volání v Česku, ale i ve zbylých zemích Evropy, kde „Téčko“ má své pobočky. Nejednou během brigády probíhala komunikace jen v angličtině.

Dalšími pomocníky při přípravě jsou rodiče dětí a naši „starší“ kamarádi. Ti, kteří jsou ochotni přijet na víkend, obléci si montérky, pomoc posekat trávu, hrabat listí, uklidit kolem ohniště nebo také postavit novou lávku přes „propast“ v lese.

Před letošním létem plánujeme trochu jiný styl přípravy. Jedeme na novou základnu, která bude pro nás perfektně připravena majitelem. Věnujeme tak několik dnů poznáváním okolí Kořenu, krásné přírodní rezervace Kosího potoka. To nám umožní připravit dobrodružné výlety do okolí, stezku odvahy, ale i celodenní výlet pro letošní léto 2021.

Pojeďte s námi v létě 2021!

Více na www.rudolfaci.cz

(Autor: Vokoun)