Fotbálek bezpečně

19. 6. 2021
Fotbalek_bezpecne_03
Fotbalek_bezpecne_01
Fotbalek_bezpecne_02

Naší absolutní prioritou je bezpečnost dětí na táboře. A to nejen při běžném provozu tábora, ale hlavně při sportu a hrách. Každou hru nejdříve vyzkoušíme, pečlivě dětem vysvětlíme pravidla. Při sportu zejména předcházíme rizikovým situacím. Tak již například od roku 2009 máme nafukovací fotbalové branky, které jsme vyměnili v létě 2018 za super lehké a skládací.

Základní konstrukce je vyrobena z kovových profilů, které se spojují pomocí západkového systému. Pro maximální bezpečnost a snadnou manipulaci tvoří hlavní rám branky (břevno a postranní tyče) pouze bílá lakovaná textilie připevněná k síti. Připevnění sítě na napruženou ocelovou konstrukci vytvoří branku, která je bezpečná a zároveň díky své pružnosti odolává i prudkým střelám. Branka se dá buď zatížit pytli s pískem nebo speciálními kolíky přidělat k zemi. Postavená a opět složená je do 2 minut.

Takto postavená branka je absolutně bezpečná a nemůže při pádu způsobit úraz! Jsme hrdi na to, že děláme vše pro předcházení závažným úrazům dětí. Bezpečnost při sportu je pro nás prioritou!

Pojeďte s námi v létě 2021!

Více na www.rudolfaci.cz

(Autor: Vokoun)