2 dny do začátku tábora

8. 7. 2021
V_lese_na_vylete_16.jpg

V tuto chvíli zbývají 2 dny do příjezdu na tábor Rudolfáci 2021. Ještě máte nějaký čas si projít seznam věcí na tábor, případně dokoupit již malé gumovky nebo třeba čerstvé baterie do svítilny.

Chceme Vás též požádat si přečíst následující řádky a přijet v neděli mezí 09:00 – 11:00 hodin na Kořen již plně připraveni a s dobrou náladou.

Příjezd na tábor / odjezd z tábora si rodiče zajišťují sami a očekáváme Vás v neděli 11.07.2021 mezi 09:00 – 11:00 hodin na Kořeni. V případě pozdějšího příjezdu nám volejte na táborový telefon: +420 797 867 929. Adresa tábora je: Kořen 64, Olbramov. Při příjezdu se řiďte pokyny přítomných vedoucích. (odkaz na mapy.cz – https://mapy.cz/s/jadomupora

Co mít s sebou:

  • BEZINFEKČNOST – ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ, které je nutno vyplnit ráno před příjezdem do tábor. Toto prohlášení rodiče podepíší.
  • Před nástupem na letní tábor mají povinnost děti splnit jednu z podmínek OTN (očkování-test-nemoc).
  • Výbavu osobních věcí (doporučení již zaslané / v příloze)
  • Potřebné léky na 15 dní, které dítě užívá (uložené v originálním balení s čitelným popisem užívání léků a jménem dítěte).
  • Případné zdravotní problémy dítěte / dávkování léků atd., lze při předání dítěte při příjezdu konzultovat se zkušenou táborovou zdravotnicí.

Každé dítě bude po příjezdu (před vstupem do tábora, ubytováním a rozdělením do oddílu) prohlídnuto zdravotníkem tábora – měření teploty, kontrola krku a vlasů (vši). Zároveň si od Vás převezme veškeré léky a potvrzení / dokumenty.

Vstup do tábora rodičům, návštěva rodičů / příbuzných na táboře během jeho konání NENÍ v roce 2021 možná. Vstup / návštěvy rodičů nám v roce 2021 neumožňuje nařízení MZČR a hlavní hygieničky a to zejména z důvodu předcházení nákazy koronavirem. Nechoďte nám prosím dále do tábora, chatek. Po předání dítěte prosím uvolněte parkovací místa dalším rodičům.

Už jste napsali dopis / pohled dětem na tábor – máte 1.možnost 🙂 do konce tohoto týdne – adresa: Tábor KPR, z.s. , RUDOLFÁCI, Kořen 64, Olbramov, 349 53

Dění na táboře můžete sledovat denně na webu nebo na facebooku

S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na KPR, z.s. se sídlem v Praze (tel.: +420 603 404 596) nebo na e-mail: email@rudolfaci.cz ,  nebo navštívit naše WEB stránky: www.rudolfaci.cz.

za tým Rudolfáci

Richard (Vokoun) Přibyl  &  Pavel (Červík) Červinka